• info@erametalurji.com.tr
  • 0216 304 22 89
Hakkımızda
Hakkımızda

Mehmet ÇINGI    ERA, 1999 yılında, Türkiye’de üretimi yapılmayan malzemelerin yurtiçi müşterilere tedariğini sağlamak amacıyla kurulmuş bir ithalat – mühendislik şirketidir. 1999 yılından günümüze sürekli kendini yenileyerek, ürün gamına yeni malzemeler ekleyerek büyümüştür. Bu süreç içinde ithalat ve yurtiçi satış yanında, üretim, ihracat ve Ar-Ge konularında da faaliyet göstermiştir. 
    Her yeni ürün ve hizmet, ERA’ya önemli bir teknik birikim kazandırmıştır. Bugün teknolojik ve katma değeri yüksek ürünler için Türkiye’nin en büyük tedarikçisi konumunda olup, ticaretini yaptığı pek çok ürünün ülkedeki öncüsüdür. Adında barındırdığı “metalurji”nin hakkını verebilmek için sürekli geliştirdiği metalurji mühendisi kadrosu ile müşterilerine yüksek özellikli malzeme yanında, teknik destek de sağlamaktadır.         

    2008 yılından bugüne, ERA İstanbul’un her iki yakasından da müşterilerine hizmet vermektedir.
Yurtiçi satışın yanında ERA, bu yüksek vasıflı malzemelerin ihracatını da gerçekleştirmekte, sadece ülkesinde değil, bölgesinde de lider olmayı hedeflemektedir.
ERA, konusunda lider pek çok firmanın Türkiye’deki temsilciliğini ve distribütörlüğünü de yürütmektedir. Bu firmalar ve tüm çözüm ortakları hakkında bilgi almak için firma yetkililerine danışınız.
Oldukça geniş ürün gamı sayesinde ERA, cam, demir-çelik, vana - pompa, savunma ve havacılık, otomotiv, otomasyon, çimento ve madencilik, hidrolik, gemi inşa, medikal, genel makine gibi pek çok sanayiye mal ve hizmet sunmaktadır.